Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Oskarża dyrektora lubelskiego Leclerca o dręczenie i obrażanie

Utworzony przez zmora złodziei:)), 9 marca 2009 r. o 23:19 Powrót do artykułu
A CO Z LECLERCIEM ZAMYKAJA GO SPRZEDAJA CZY JUZ WIADOMO COS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co tam w burdeliku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
a co tam w burdeliku
a budelik jakos jeszcze sie keci ale jak długo i czy uda sie nowej wiedzmie cos z niego zrobic kto to wie narazie sie pracuje bo kryzys
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MIAŁO BYC LEPIEJ A NIE JEST TAK MIAŁO BYC PO ZMIANIE DYRA PREZES NAKRADŁ A DALEJ NA STOŁKU d*** TRZYMA SKURWESYNY je***E GDZIE TE ZMIANY NA LEPSZE A TA NOWA TO TAKA CIEKAWSKA TYLKO CHODZI NIBY MILA ITD A NA PRZESZPIEGI TYLKO CHODZI I JAK NAJWIECEJ WYWESZYC CO LUDZIE MOWIA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzi sie wykorzystuje ile sie da bo nie ma pracy i dlatego mozna nas szmacic i ponizac albo ganiac jak woły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziwi mnie to wszystko barwinski z zona bekneli za machloje wawerkow szok to oni nakradli nasza kase
Z LECLERCA napisał:
MIAŁO BYC LEPIEJ A NIE JEST TAK MIAŁO BYC PO ZMIANIE DYRA PREZES NAKRADŁ A DALEJ NA STOŁKU d*** TRZYMA SKURWESYNY je***E GDZIE TE ZMIANY NA LEPSZE A TA NOWA TO TAKA CIEKAWSKA TYLKO CHODZI NIBY MILA ITD A NA PRZESZPIEGI TYLKO CHODZI I JAK NAJWIECEJ WYWESZYC CO LUDZIE MOWIA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
a co tam w burdeliku
W BURDELIKU TERAZ SPRZEDAJĄ OD PEWNEGO CZASU\JAK SIĘ REKLAMUJĄ W GAZETKACH\ NA TEKSTYLIACH SKARPETKI I BUTY W SUPER CENIE ZA SZTUKĘ A NIE ZA PARĘ.RĘCZNIKI JAKO PRODUKT DNIA KTÓRE BYŁY W POPRZEDNIEJ GAZETCE TEŻ NIE WIEDZIELI CZY MAJĄ SPRZEDAĆ PO 9,90??? CZY CIUT DROŻEJ PO 12.90 ALE JUŻ BEZ ZNAKU ZAPYTANIA.TO CHYBA NOWY STYL REKLAMY W GAZETKACH NOWEJ DYREKCJI OBU MARKETÓW. A PIŻAMĘ DAMSKĄ Z SUPER CENY , KPL.DZIECIĘCE JAK I PODKOLANKA RÓWNIEŻ SPRZEDAJA NA SZTUKI A NIE ZA KOMPLET CZY OPAKOWANIE. G R A T U L A C J E !!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~ONA~ napisał:
W BURDELIKU TERAZ SPRZEDAJĄ OD PEWNEGO CZASU\JAK SIĘ REKLAMUJĄ W GAZETKACH\ NA TEKSTYLIACH SKARPETKI I BUTY W SUPER CENIE ZA SZTUKĘ A NIE ZA PARĘ.RĘCZNIKI JAKO PRODUKT DNIA KTÓRE BYŁY W POPRZEDNIEJ GAZETCE TEŻ NIE WIEDZIELI CZY MAJĄ SPRZEDAĆ PO 9,90??? CZY CIUT DROŻEJ PO 12.90 ALE JUŻ BEZ ZNAKU ZAPYTANIA.TO CHYBA NOWY STYL REKLAMY W GAZETKACH NOWEJ DYREKCJI OBU MARKETÓW. A PIŻAMĘ DAMSKĄ Z SUPER CENY , KPL.DZIECIĘCE JAK I PODKOLANKA RÓWNIEŻ SPRZEDAJA NA SZTUKI A NIE ZA KOMPLET CZY OPAKOWANIE. G R A T U L A C J E !!!!!!!!!!!!!!!!
pogratuluj swoim bliskim z drzewa genealogicznego,bo malpa poradzilaby sobie a czlowiek juz nie,taki rejon taki zwyczaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i-ti napisał:
Czytam artykuł i mam wrażenie że mój dyrektor to brat bliżniak tego z Leclerc,a. Też nas poniża i równa z ziemią. Wyzywa od bandy nierobów a klientów mamy wykopać z pod ziemi. . Jeszcze nigdy nie usłyszeliśmy, że coś jest wykonane dobrze (a jest tego troche).
a nie można mu dac najnormalniej w mordę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taaaaa... napisał:
pogratuluj swoim bliskim z drzewa genealogicznego,bo malpa poradzilaby sobie a czlowiek juz nie,taki rejon taki zwyczaj
mam na myśli klientów tego rejonu,zachowują sie jak w kurniku,rozgrzebią i zostawią,tam gdzie stają tam i srają,nie dbając o cudzą wlasność,po prostu bydlo do takiego klienta trzeba mieć cierpliwość,powinny być zatrudniane specjalne brygady w marketach do usuwania zniszczeń towarowych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~monika43~ napisał:
słuchajcie
I.KONIEC.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i padł i h** forum do dupy koniec tematu ale burdel sie trzyma to jest fakt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gosc~ napisał:
i padł i h** forum do dupy koniec tematu ale burdel sie trzyma to jest fakt
już niedługo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wojtek napisał:
Słusznie że wyganiał z palarni. Papierosy szkodzą. Dbał o zdrowie pracowników i w konsekwencji wydajność pracy wzrastała.
JASNE OK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
każdy dyro to kawał ch..., oprócz Ojca Dyrektora hehehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
a co tam w burdeliku
co nowego słychać ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to wy chyba w EkO nie pracowaliscie tam to jest masakra człowiek jest zerem liczy sie tylko norma i ile by tu zabrac z wypłaty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I ku*** BAL SORY BANKIET SIE UDAŁ ZNOWU CAŁY LECLERC BALOWAŁ ZA KASE Z FUNDUSZU PRACOWNICZEGO GRUNT TO ŻE TOWARZYSTWO SIE SPIŁO JAK ŚWINIE OD KIEROWNICTWA PO SAME MYSZKI WSTYD I WSTYD ku*** ku*** JAK TAK MOŻNA CO TO ZA BANKIET TO POPIJAWA je***A LIBACJA GDZIE FOTKI NAWALONEGO TOWARZYSTWA A NO NA NASZEJ KLASIE ku*** WYŚWIETLAJĄ JAK LECI PRACOWNICY LECLERCA NA TURYSTYCZNEJ TERAZ KOPIUJEMY I OPISUJEMY BO KICHA JAK NIC MENELSTWO JAK NIC WSTYD JAK W ZESZŁYM ROKU TO SAMO BYŁO PIJACTWO I TYLE WIELKIE MI ZMIANY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmienili zarząd to nowy świętował. Wawerek rozdaje znicze - idzie do polityki. Jak do sklepu się nie nadawał to może w polityce coś więcej ukręci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śmiechu warte wawerek i polityka jak zaczną ujawniać jego machloje finansowe i defraudacje kasy z funduszu pracowniczego za które kupiłdziałke budowlana to i z polityki zniknie tak szybko jak sie pojawił a libacje na bankietach to co rutyna w tym sajgonie norma poprostu nie a co z barwińskim czy cos wiecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...